Klaster Aktywnej Turystyki – najbardziej kolorowe i pozytywne stoisko Dresden Marathonu

Klaster Aktywnej Turystyki wraz z firmami: Berserk, Funaticos, MeloMe oraz Integrowanie przez wspinanie, promowali swoją działalność podczas targów towarzyszących maratonowi w Dreźnie – 21. Piepenbrock Dresden-Marathon.

Nasze stoisko było bez wątpienia najbardziej kolorowym i pozytywnym miejscem całego expo. Zapewnialiśmy rozgrzewkę sportową na bieżni i oprawę muzyczną, a ludzi, którzy nas odwiedzili, obdarowaliśmy dobrą energią… działa się magia!

Zapytaliśmy o wrażenia nasze partnerskie firmy…

Gosia z Berserk, która zaplatała w międzyczasie bransoletki: – Zachwycam się atmosferą targów i cieszę się z możliwości zaprezentowania swoich produktów, do tego w praktyce mogę wykorzystać język niemiecki.

Darek z Funaticos: – Cały wyjazd tworzy ekipa, dziękujemy więc za zaproszenie. Co do odwiedzających expo, to bardzo sympatyczni ludzie. Noszenie naszych produktów wymaga odwagi, a tego biegaczom nie można odmówić.

Ania z MeloMe, która w pocie czoła zwijała kolejne pompony dodaje: – Obecność tutaj to dla mnie możliwość zbadania rynku niemieckiego, poznania tutejszego klienta i jego potrzeb.